Nuk do të besoni si dukej Lola para dhjetë viteve, publikon foton e rrallë

23:23 | 16 Janar 2019

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinajt.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, përcjell ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

E sot, ajo ka publikuar një foto të para dhjetë viteve, e në të cilën ajo duket krejt ndryshe nga ajo që është tash./ORAinfo/

Komento: