Nuk do t’iu besoni syve, Dhurata Dorën nuk do ta njihni në imazhet e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk do t’iu besoni syve, Dhurata Dorën nuk do ta njihni në imazhet e fundit

17:45 | 28 Janar 2019

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Dhurata Dora po vazhdon t’i befasojë fansat e e saj.

Ajo se fundmi ka pësuar ndryshim drastik në pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

Dhurata ka publikuar disa foto ku shfaqet me look të ri.

Me flokë të bardha dhe me grim të lehtë, Dhurata ka befasuar fansat e saj, të cilët e kanë pasru të vështirë ta njohin atë me pamjen e re. /ORAinfo/

Komento: