Nuk e keni ditur, por kaq piktore e zonja është motra e Albatritit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk e keni ditur, por kaq piktore e zonja është motra e Albatritit

15:04 | 10 Shkurt 2019

Albatrit Muqiqi është këngëtari shumë I njohur shqiptar dhe një ndër më të përfolurit tani në media e në publik.

Ai është djali i Merita Spahiut dhe Nystret Muqiqit, dhe i vetmi nga fëmijët e tyre që e trashëgoi talentin për muzikën, përcjell ORAinfo.

Albatriti ka edhe dy motra Albionën dhe Enean.

Enea duket të jetë një piktore shumë e zonja, dhe motra e saj Albiona na ka treguar për talentin që ajo./ORAinfo/

Komento: