Nuk e keni ditur, por kjo aktore shumë e njohur është e dashura e ‘Kemalit’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk e keni ditur, por kjo aktore shumë e njohur është e dashura e ‘Kemalit’

18:53 | 12 Shkurt 2019

‘Kemal’ është roli i cili e bëri të njohur aktorin turk Mert altınışık.

Ndonëse luajti edhe në shumë filma dhe seriale të tjera, me këtë rol ai u bë tejet I njohur sin ë publikun turk ashtu edhe në ata të huaj, shkruan ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar ai u bë tejet I njohur dhe I pëlqyer me këtë rol.

Jashtë nga seriali mediat turke flasin se ai është në lidhje me aktoren e njohur turke Hazal Eylül./ORAinfo/

Komento: