Nuk e keni ditur por kjo aktore shumë e njohur është gruaja e ‘Gokhanit’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk e keni ditur por kjo aktore shumë e njohur është gruaja e ‘Gokhanit’

19:24 | 08 Shkurt 2019

Roli i ‘Gokhanit’ në serialin turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ e bëri të njohur aktorin turk Tolga Gulec.

Ndonëse luajti edhenë shumë seriale të tjera me këtë rol ai arriti sukses të madh sin ë publikun turk ashtu edhe në atë shqiptar, përcjell ORAinfo

Ai jashtë nga seriali është i martuar dhe çdo herë paraqitet në public me gruan.

Nuk e keni ditur më parë por aktorja e njohur Yeliz Şar është gruaja e tij./ORAinfo/

Komento: