Nuk e keni parë asnjëherë, por kjo është gruaja bukuroshe e Shemit të “Ilirëve” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk e keni parë asnjëherë, por kjo është gruaja bukuroshe e Shemit të “Ilirëve”

22:05 | 23 Shkurt 2019

Kjo është bashkëshortja e rokerit të njohur kosovar.

Roker i thekur, zë jashtëzakonisht i njohur prej shumë vitesh.

Shemsi Krasniqi, i njohur nga publiku si Shemi i grupit “Ilirët” ishte dhe mbetet një nga të njohurit e skenës muzikore.

Shemi i “Ilirëve” njihet sidomos për hitin e madh “Xhamadani vija-vija”, ndërkaq së fundi ka sjell para publikut edhe një varg projektesh nga më të ndryshmet, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari i është kthyer aktivitetit dhe po ia del shumë mirë që të jetë sërish i pranishëm.

Sa i përket jetës private, publiku di shumë pak në këtë drejtim.

Komento: