Nuk e prisnit, Shahini dhe Behari flasin shqip – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk e prisnit, Shahini dhe Behari flasin shqip

14:33 | 18 Mars 2019

Seriali Me Fal, është duke thyer çdo rekord.

Emin Muça quhet shqiptari i cili ka arritur që t’i takojë disa nga aktorët më të njohur turk, veçanërisht ata të serialit ‘Beni Affet’ që transmetohet në televizionin shqiptar në Maqedoni ‘Alsat M’.

Ai në Youtube ka të hedhura disa video në të cilat shihet nën shoqërimin e aktorëve kryesorë, të cilët kanë përshëndetur në gjuhën shqipe.

Madje, në video vërehet se ai ka vizituar studio dhe shtëpitë ku xhirohet ky serial. Më poshtë keni videot e tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!