Nuk është mashkull, ja kujt i drejtohet Luja me fjalën dashuri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nuk është mashkull, ja kujt i drejtohet Luja me fjalën dashuri

17:22 | 08 Mars 2019

Lule Mustafa, njëra ndër këngëtarët e famshme të muzikës popullore e po ashtu edhe ‘sugarica’ e Motrave Mustafa ka bërë një urim special në Ditën e Gruas.

Përmes një postimi në Instagram ajo paraqitet me paraqitje ekstravagante por vëmendjen e mori urimi për nënën e
saj.

Duke e pasur nënën e saj në krah ajo I drejtohet me fjalët më të ëmbla të mundshme “Urime 8 Marsi o dashuri”.
Duket se nëna e tyre nuk e ka ndërmend të plaket, ajo paraqitet më re se kurrë me parë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!