Nuk i shpëton as Egzona, bën këtë ndryshim në pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nuk i shpëton as Egzona, bën këtë ndryshim në pamje

12:01 | 28 Maj 2019

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

E sot përmes një postimi, ajo ka treguar se ka mbjellur thonjët dhe i ka bërë mjaftë të bukur./ORAinfo/

Komento: