Nusja e Albanit del me veturën e saj luksoze, befason me pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nusja e Albanit del me veturën e saj luksoze, befason me pamjen e saj

23:28 | 11 Shkurt 2019

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në veturë dhe si gjithmon e veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!