Nusja e Albanit ka dalur sonte, veshja e saj merr tërë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Albanit ka dalur sonte, veshja e saj merr tërë vëmendjen

00:01 | 02 Shkurt 2019

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil.

Fjolla po duket tejet e bukur me këtë pamje./ORAinfo/

Komento: