Nusja e Albanit ka ditëlindjen, e familja ia bëjnë surprizën më të ëmbël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Albanit ka ditëlindjen, e familja ia bëjnë surprizën më të ëmbël

21:01 | 02 Shkurt 2019

Fjolla Svirca Mehmeti është një emër i njohur për publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit, dhe nga martesa e tyre ata kanë dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

Fjolla është gjithmonë aktive në rrjete sociale ndonëse është e angazhuar në profesion dhe në familje.

Sot, ajo feston ditëlindjen dhe familja e saj ia ka bërë një surprizë në orët e para të kësaj dite./ORAinfo/

Komento: