Nusja e Arianit i prek të gjithë për Shën Valentin, kujton befasinë që ia kishte bërë burri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Arianit i prek të gjithë për Shën Valentin, kujton befasinë që ia kishte bërë burri

15:10 | 14 Shkurt 2019

Para pak javësh si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

E gruaja e tij me rastin e Shën Valentinit, ka bërë një postim në Facebook.

Ajo ka kujtuar dhuratën që i kishte bërë Ariani vitin e kaluar./ORAinfo/

Komento: