Nusja e Arianit nuk po mund ta përballojë dhimbjen, ja si e quan burrin e ndjerë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Arianit nuk po mund ta përballojë dhimbjen, ja si e quan burrin e ndjerë

22:24 | 15 Shkurt 2019

Para pak javësh si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

E kaq javë pas humbjes së burrit, ajo po bën postime të ndryshme.

Një nga fotot është ajo e ditëve të fundit kur Ariani ishte gjallë.

“My angel” apo “Engjulli im”, është emri i Meritës për burrin e saj./ORAinfo/

Komento: