Nusja e Besnikut ndryshon stilin e flokëve, po duket krejt ndryshe

22:01 | 16 Janar 2019

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Lolita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës tregon se ka ndryshuar stilin e flokëve.

Edhe e tillë, ajo po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Komento: