Nusja e Granitit del pa grim, do të befasoheni me pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Granitit del pa grim, do të befasoheni me pamjen e saj

20:11 | 13 Janar 2019

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: