Nusja e Hetemit vishet me xhinse, kaq bukur po duket ajo sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nusja e Hetemit vishet me xhinse, kaq bukur po duket ajo sot

11:46 | 15 Mars 2019

Dhurata Lipovica është modele shumë e njohur kosovare.

Ajo është gruaja e aktorit të njohur si ‘Hetemi’, shkruan ORAinfo.

Dhurata është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë seksi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!