Nusja e Lumi B, vishet e rregullohet, kaq të bukur nuk e kemi parë moti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Lumi B, vishet e rregullohet, kaq të bukur nuk e kemi parë moti

22:53 | 16 Shkurt 2019

Miranda dhe Lumi B janë prindër të një djali

Bashkëshortja e reperit të njohur, Lumi B, Miranda komentohet vazhdimisht për dukjen e saj.

Ajo është një femër me shumë stil dhe në çdo paraqitje shfaqet elegante dhe atraktive

Edhe në imazhin që ka publikuar së fundi ajo erdhi në formë të mirë dhe tejet joshëse.

Ndryshe, Miranda dhe Lumi B janë prindër të një djali.

Komento: