Nusja e Medës vishet me minifund, reagimi i burrit të saj do t’iu lë pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Medës vishet me minifund, reagimi i burrit të saj do t’iu lë pa fjalë

21:57 | 29 Janar 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me Medën, ku shihet e veshur me minifund.

Duket se Medës po i pëlqen kjo pamje e gruas së tij./ORAinfo/

Komento: