Nusja e Nexhatit më e bukura e dasmës, kaq e bukur duket me këtë grim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nusja e Nexhatit më e bukura e dasmës, kaq e bukur duket me këtë grim

16:11 | 07 Prill 2019

Këngëtarja shumë e njohur, Remzie Osmani, dje martoi djalin.

Ata dje morën nusen me kurshq dhe sot pritet ta bëjnë dasmën e madhe, përcjell ORAinfo.

E ata që morën vëmendjen janë padyshim familja e Remzies.

Një vëmendje të madhe ka marrë edhe gruaja e Nexhatit e cila shkëlqeu në dasmën e kunatës./ORAinfo/

Komento: