Nusja e Xhakës vishet me shumë stil, nuk duhet humbur kjo pamje

22:19 | 12 Janar 2019

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Komento: