‘Nusja nga Stambolli’ e dashuruar kokë e këmbë në këngëtarin e njohur, publikon foton më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Nusja nga Stambolli’ e dashuruar kokë e këmbë në këngëtarin e njohur, publikon foton më të bukur

20:16 | 08 Shkurt 2019

Asli Enver është aktorja turke që arriti me rolet e saj të bëhet tejet e njohur dhe e pëlqyer në publik.

Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Surejas’ në serialin turk ‘Nusja nga Stambolli’, përcjell ORAinfo.

Ajo jashtë nga seriali është e lidhur me këngëtarin e njohur turk, Murat Boz.

Pranë njëri-tjetrit ata duken më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

Komento: