‘Pajtesa’ del me të fejuarin, më të bukur s’e keni parë ndonjëherë

20:20 | 25 Shkurt 2019

U bë e njohur me rolin e ‘Pajtesës’ dhe tani aktorja, Fiona Gllavica, është një prej personazheve më të përfolura të serialit ‘Çka ka shpia’.

Ndonëse nuk është prej aktoreve të para të serialit, ajo tani është një ndër më të pëlqyerat.

Krahas aktrimit ajo komentohet shumë edhe për jetën private.

Fiona është tani e fejuar dhe gjithmonë publikon foto me të fejuarin.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ata kanë shkuar në një festë, e ndonëse pa grim ‘Pajtesa’ duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: