‘Pajtesa’ del në darkë me të fejuarin e shoqërinë, me këtë pamje mezi njihet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Pajtesa’ del në darkë me të fejuarin e shoqërinë, me këtë pamje mezi njihet

22:58 | 26 Janar 2019

Fiona Gllavica ka një kohë të gjatë që është një prej aktoreve më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Pajtesës’ në serialin shumë të njohur ‘Çka ka shpija’, përcjell ORAinfo.

Fiona jashtë nga seriali është e fejuar dhe vazhdimisht publikon foto me të fejuarin e saj.

E sonte, ajo ka dalë me të fejuarin dhe shoqërinë për darkë, mirëpo me këtë pamje do t’iu mahnis të gjithëve./ORAinfo/

Komento: