Pak ditë para lindjes, Kaltrina publikon fotot më të bukura me burrin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pak ditë para lindjes, Kaltrina publikon fotot më të bukura me burrin

21:13 | 14 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është emri i një prej moderatoreve më të njohura kosovare.

Qysh në fillim, me thjeshtësinë dhe elegancën e saj ajo u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Tani Kaltrina është në prag për tu bërë nënë për herë të dytë dhe gjatë kësaj kohe është shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar dy foto ku shihet së bashku me burrin e saj, dhe duket se këto janë dy prej fotove më të bukura që i kanë ata bashkë./ORAinfo/

Komento: