Pak ditë pasi lindi binjakët, Egzona del në mes të borës me këtë veshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pak ditë pasi lindi binjakët, Egzona del në mes të borës me këtë veshje

23:21 | 25 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura të estradës.

Ajo u bë e njohur pasi u bë gruaja e Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali, dy binjakët të të cilët i lindi pak ditë më parë.

Por, edhe përkundër kësaj, Egzona vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur mjaftë bukur dhe ka dalur në borë./ORAinfo/

Komento: