Para 10 ditësh linid binjakë, shikojeni sa është dobësutar tani Egzona Muqiqi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Para 10 ditësh linid binjakë, shikojeni sa është dobësutar tani Egzona Muqiqi

16:19 | 25 Janar 2019

Egzona Muqiqi është tani një ndër personazhet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës së tyre, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali.

Egzona javën e kaluar lindi binjakë, por duket se menjëherë e ka marrë vetën pas lindjes dhe po duket sikur të mos ketë lindur fare.

Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me fustanet më të bukura të dyqanit të saj dhe që po duket të top-formë. /ORAinfo/

Komento: