Pas lajmit të shtatzënisë ,Mihrija bën veprimin e papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas lajmit të shtatzënisë ,Mihrija bën veprimin e papritur

14:53 | 22 Shkurt 2019

Mihrija është një ndër këngëtarja shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë qiftet më të përfolura shkruan ORAinfo.

Mihrija është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmeria e saj.

Sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet me një fustan të gjerë./ORAinfo/

Komento: