Pas lëndimit të mbrëmshëm, Geta Beqa shfaqet në këtë gjendje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pas lëndimit të mbrëmshëm, Geta Beqa shfaqet në këtë gjendje

12:37 | 15 Mars 2019

‘Bodybuilderja’ Geta Beqa është kthyer tashmë në një personazh mjaft të përfolur.

Ajo është një ndër të paktat femra shqiptare, e cila ka një trup aq muskulor, përcjellë ORAinfo.

Fituesja e medaljes së artë për titullin “Fitness Physique” është gjithashtu mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ndërsa përmes një postimi , dje ajo ka treguar se është lënduar gjatë ushtrimeve.

Ndërsa pas kësaj ka publikuar një foto në të cilën po duket në gjendje mjaftë të mirë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!