Pas lindjes, Loredana i zgjat flokët deri në fund të shpinës, ja si po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas lindjes, Loredana i zgjat flokët deri në fund të shpinës, ja si po duket

23:52 | 25 Janar 2019

Loredana Zefi është gruaja e reperit të njohur, Mozzik.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se i ka zgjatur flokët dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Komento: