Pas lindjes, nuk do t’iu besoni syve sa shumë është dobësuar Elita – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pas lindjes, nuk do t’iu besoni syve sa shumë është dobësuar Elita

19:04 | 08 Mars 2019

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të përfolura kosovare.

Ajo dhe këngëtari i njohur, Gjiko, para pak ditësh u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

E pas lindjes Elita duket se ka humbur shumë peshë e këtë e ka dëshmuar me foton që e ka postuar sot.

Në këtë foto ajo as nuk vërehet që ka lindur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!