Pas lindjes së binjakëve, Albatritit dhe Egzonës u mbushet shtëpia dhurata – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas lindjes së binjakëve, Albatritit dhe Egzonës u mbushet shtëpia dhurata

20:04 | 17 Janar 2019

Albatriti dhe Egzona janë ndër çiftet më të njohura kosovare.

Ata janë aktiv edhe në rrjetet sociale ku e ndajnë çdo moment me fansat e tyre.

Hiq më larg se dje Albatriti u gëzua me lindjen e binjakëve, shkruan Kosovarja.

Urimet dhe dhuratat e shumta për familjen Muqiqi nuk kanë te ndalur, këtë e dëshmon edhe vet Albatriti përmes disa postimeve në rrjetin social.

Kujtojmë, që Albatriti e Egzona kanë edhe një vajzë, Amelia, e cila dje u bë me një motër e vëlla.

Komento: