Pas lindjes së binjakëve, Albatritit i thonë ma përqafo nusen edhe per mua

21:45 | 16 Janar 2019

Këngëtari I njohur Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare.

Ata sot janë bërë prindër për herë të dytë, dhe Egzona sot ka lindur binjakë, Elian dhe Eraldin, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes ata të dy morën urime të shumta nga familjarët dhe miqtë e tyre.

E një që ka rënë më së shumti në sy është ai I Albërie Hadërgjonaj, e cila përveç urimit, I ka thënë t’a përqafojë Egzonën për të./ORAinfo/

Komento: