Pas lindjes së djalit, festë e dyfishtë në familjen e Elitës, dalin pamjet nga atje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas lindjes së djalit, festë e dyfishtë në familjen e Elitës, dalin pamjet nga atje

10:15 | 22 Shkurt 2019

Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë prindër për herë të parë.

Zëri është emri më të cilin ata e kanë pagëzuar djalin, shkruan ORAinfo.

E sot ka ditëlindjen Nina, mbesa e Elitës.

Përmes një fotografie të bukur, Elita e ka uruar mbesën e saj për ditëlindje.

Në familjen e tyre tashmë do të ketë festë të dyshitë./ORAinfo/

Komento: