Pas Majkut, edhe Majlinda ia bën Roanit një surprizë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas Majkut, edhe Majlinda ia bën Roanit një surprizë

16:42 | 04 Janar 2019

Majlinda Zeka ësthtë ish e dashura e reperit të njohur Majk.

Nga lidhja e tyre e shkurtër, ata kanë një djalë e që e kanë quajtur Roan, dhe që tani rritet me prindërit e ndarë.

Edhe pse u paragjykua shumë në lidhje me djalin e Majlindën, Majk para pak ditësh ka postuar disa fotografi ku tregonte se po e kalontë një kohë të
madhe me Roanin.

Kurse sot, duket se edhe Majlinda e ka surprizuar Roanin, duke ia blerë atij një zingjir të arit./ORAinfo/

Komento: