Pas ndarjes nga Afërdita, edhe kjo po i ndodh Shpat Kasapit

19:34 | 14 Janar 2019

Hakerët nuk po e lënë të qetë këngëtarin Shpat Kasapin.

Këngëtari Shpat Kasapi është përballur sërish me diçka të pakëndshme dhe bëhet fjalë për hakimin e llogarisë së tij në Facebook, shkruan lajmi.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarit i hakohen llogaritë nëpër rrjete sociale, e duke qenë se Instagramin e ka kthyer dhe atë Facebook nuk ka arritur që ta kthej sërish njoftoj së fundmi se e ka hapur një të ri.

Shpati i ka ftuar fansat që ta ndjekin në llogarinë e tij më të re në Facebook.

Komento: