Pas një kohe të shkurtër, Tuna sonte jep lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pas një kohe të shkurtër, Tuna sonte jep lajmin e madh

23:14 | 29 Janar 2019

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte përmes një postimi ka treguar se është kthyer në Snap Chat./ORAinfo/

Komento: