Pasi bëri flokët e kuqe, Yllka vjen me ndryshim të ri ‘befasues’

22:43 | 15 Janar 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova që mori vëmendjen e publiku që në daljen e parë në skenë.

Ajo përveç me këngët dhe zërin e saj, në publik u bë e njohur edhe me stilin dhe me pamjen e saj elegante, shkruan ORAinfo.

Yllka në këta muajt e fundit ka qenë shumë aktive në shumë emisione festive që janë gjiruar për Vit të Ri dhe gjithmonë ka ardhur me pamje të reja dhe më befasuese.

E para pak ditësh ajo bëri një ndryhsim në pamje duke I lyer flokët e kuqe, e sot ajo duket se I ka kthyer në gjendjen e më parshme duke u bërë kështu bjonde./ORAinfo/

Komento: