Pasi humbi nënën, në këtë gjendje ka përfunduar Ibrahim Tatlises – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pasi humbi nënën, në këtë gjendje ka përfunduar Ibrahim Tatlises

20:48 | 15 Mars 2019

Ibrahim Tatlises është një prej aktorëve më të njohur turk.

Këngët e tij këndohen e dëgjohen për vite nga publiku turk dhe ai i huaj, përcjell ORAinfo.

Para pak javëve ai humbi nënën dhe për këtë duket se ai është mërzitur shumë.

Në fotot që ja publikuar, ai shihet duke qarë para varrit të saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!