Pasi lindi binjakët, Egzona ia bën vajzës së madhe surprizën më të ëmbël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi lindi binjakët, Egzona ia bën vajzës së madhe surprizën më të ëmbël

20:56 | 30 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë në Kosovë.

Ajo u bë e njohur që nga lidhja me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqin,dhe më vonë edhe pas martesës madhështore të tyre, përcjell ORAinfo.

Ata para pak ditësh u bënë prindër për herë të dytë dhe Egzona lindi binjakë.

E sot, Egzona duket se ka vendosur t’ia kushtojë kohën edhe vajzës së madhe duke e ndihmuar atë të luaj në piano, e për të na treguar se ajo mund ta trashëgojë talentin e babait për muzikë./ORAinfo/

Komento: