Pasi u bë baba vetë, ja çfarë i thotë Labi Albatritit

11:46 | 17 Janar 2019

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona dje janë bërë prindër për herë të dytë.

Egzona ka lindur dy binjakë e që ua kanë vënë emrat Elia dhe Erald, përcjell ORAinfo,

E në këtë ditë kaq të rëndësishme për ta, shumë miq e familjarë u kanë dërguar urime në rrjete sociale.

Në postimin e Albatritit kanë shkruar urimet e tyre edhe persona të famshëm, e një ndër ta është edhe Labinot Gashi, I cili pak javë më parë u bë baba, e që uron gjitha të mirat për fëmijët e Albatritit./ORAinfo/

Komento: