Pasi u bë hallë e binjakëve, motra e Albatrtit publikon foton më emocionuese

19:05 | 16 Janar 2019

Këngëtari I njohur Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona ka një kohë të gjatë që janë shumë të përfolur nga mediat shqiptare dhe në publik.

Ata sot janë bërë sot përsëri prindër, Egzona ka lindur binjakë, njëra vajzë dhe tjetri djalë, përcjell ORAinfo,

E në shtëpinë e tyre sot ka qenë një ditë shumë emocionuese ngase kanë reaguar pothuajse të gjithë.

Biona është motra e Albatritit, e cila pas lindjes së Egzonës, publikoi foton e vëllait të saj dhe Egzonës së bashku me binjakët.

Ajo që e bën edhe më emocionuese këtë foto është Albatriti, I cili shfaqet me lot në sy./ORAinfo/

Komento: