Pasi u bënë prindër, Mozzik e Loredana në pushime, ja ku kanë shkuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi u bënë prindër, Mozzik e Loredana në pushime, ja ku kanë shkuar

21:40 | 29 Janar 2019

Loredana Zefi është gruaja e reperit të njohur, Mozzik.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Sonte përmes një postimi, Mozziku ka treguar se kanë shkuar për skijim, bashkë me Loredanën./ORAinfo/

Komento: