Pasi u dobësua, Big Mamës i del ky problem i madh me trupin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pasi u dobësua, Big Mamës i del ky problem i madh me trupin

21:05 | 07 Shtator 2019

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto me këngëtaren e njohur, Rina Balaj.

E ajo që mori gjithë vëmendjen është celuliti i krijuar në trupin e Big Mamës pas dobësimit./ORAinfo/

Komento: