Patrisi del vetëm me Tianin, kaq me stil e ka veshur Tuna djalin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Patrisi del vetëm me Tianin, kaq me stil e ka veshur Tuna djalin

16:55 | 09 Shkurt 2019

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Tuna, është një ndër këngëtaret më të përfolura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Ajo dhe Patris Berisha para një viti janë bërë prindër të një djali që e kanë quajtur, Tian, përcjell ORAinfo.

Tuna është deklaruar në shumë intervista se është Patrisi ai që kalon më shumë kohë me djalin.

E sot, Patrisi ka dalë vetëm me Tianin, mirëpo ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja plot stil që ia ka zgjedhur Tuna, djalit të saj./ORAinfo/

Komento: