Për 8 Mars, Kaltrina publikoi foton më të ëmbël me dy vajzat e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Për 8 Mars, Kaltrina publikoi foton më të ëmbël me dy vajzat e saj

18:00 | 08 Mars 2019

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik dhe tani është një ndër moderatoret më të pëlqyera në publik.

Kaltrina Mikushnica komentohet shumë në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Ajo para pak ditësh u bë nënë për herë të dytë, dhe vajzës së saj të dytë ia la emrin, Mara.

E sot, pak ditë pasi lindi vajzë, Kaltria publikoi foton më të ëmbël me dy vajzat e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!