Për Majlindën s’ka dimër, iu habit me çfarë veshje del – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Për Majlindën s’ka dimër, iu habit me çfarë veshje del

19:08 | 08 Shkurt 2019

U bë e njohur si e dashura e reperit të njohur Majk, tani Majlinda Zeka është një ndër personazhet më të përfolura në media rozë e në publik.

Nga lidhja e tyre e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur Roan dhe që tani rritet vetëm me nënën, përcjell ORAinfo.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku pothuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme nga jeta e saj.

E sot, ajo ka postuar një fotot ku shihet se ka shkuar tek grimerja, mirëpo, ajo qëmerr vëmendjen është veshja e saj jo e përshtatshme për kohën./ORAinfo/

Komento: