Për Shën Valentin, Majlinda thyen akullin, publikon foto me mashkullin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Për Shën Valentin, Majlinda thyen akullin, publikon foto me mashkullin e saj

10:11 | 14 Shkurt 2019

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

Sidoqoftë, Majlinda vazhdon të shfaqet shumë e lumtur, ku bën pastime të ndryshme në rrjetet sociale.

Sot ajo për ditën e të dashuruarve ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me djalin e saj Roanin.

Duket se Roani është mashkulli i vetëm në jetën e Majlindës./ORAinfo/

Komento: