PO PO! Ylli i madh po nënshkruan me Milanin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

PO PO! Ylli i madh po nënshkruan me Milanin

18:03 | 16 Shkurt 2019

AC Milan dhe Suso janë duke negociuar një rinovim të kontratës.

Marrëveshja e tanishme midis palëve skadon në 2022 dhe madje vetë trajneri i Rossonerëve Gennaro Gattuso ka insistuar që spanjolli të meritojë një rinovim përcjell ORAinfo.

Për momentin, Suso fiton një shifër afër 3 milion euro në sezon. Sulmuesi pret një ngritje page dhe Leonardo është gati të ofrojë lojtarin një pagë vjetore prej 4 milionë eurosh plus bonuse shtesë të lidhura me shfaqjet dhe statistikat./ORAinfo/

Komento: