Pogba në Real Madrid, Zidane merr këtë vendim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Pogba në Real Madrid, Zidane merr këtë vendim

00:04 | 08 Tetor 2019

Zidane Zidane vazhdon të jetë i fokusuar tek transferimi i Paul Pogba tek Real Madrid, shkruan ‘Marca’.

Sipas këtyre burimeve, Real Madrid do të nis një ofertë tjetër për lojtarin francez, gjatë verës së ardhshme.

Mesfushori ka pasur një start jo aq të mirë këtë edicion me Man Utd, duke mbetur në pozitën e 12 në Premierligë, transmeton lajmi.

Zidane është i bindur se ylli i Francës mund të rimarr formën e dikurshme dhe të performojë në nivelet më të larta me ‘Los Blancos’.

Mbetet të shihet nëse bordi drejtues do t’i plotësojë dëshirën trajnerit të skuadrës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!